Ana sayfa Yerli Diziler Elif Dizisi 594. Bölüm fragmanı 2 Kasım’da neler olacak Özeti

Elif Dizisi 594. Bölüm fragmanı 2 Kasım’da neler olacak Özeti

Kanal7'nin sevilen dizisi Elif 594'üncü bölümü ile 2 Kasım Perşembe akşamı evlerinize konuk olacak. Bu haftanın fragmanı yayınlandı. Reyhan'ın kaza yapması sonucu Elif, Reyhan için mücadele edecek.

0
PAYLAŞ

Kanal7’nin sevilen dizisi Elif, 594’üncü bölümüyle 2 Kasım Perşembe akşamı ekranlara gelecek. Beğenilerek izlenen dizinin fragmanı yayınlandı.

2 Kasım Perşembe akşamı ekrana gelecek Elif dizisinde, bu hafta neler olacak? Merakla beklenen bu haftada, Elif ile okul ihtiyaçları için dışarıya çıkan Reyhan kaza yapmıştır. Elif reyhanı hastaneye yetiştirebilmek için etrafından yardım istemiş ve ambulans çağırtmıştır. Reyhan’ın durumu ciddidir. Hastaneye getirilen Reyhan hemen ameliyata alınır. Kazaya sebep olan Tarik, Elif’i tehtit etmektedir. Elif’in ne yapacağı bilinmemektedir. 

Bu haftada heycanla beklenen Elif dizisi, izleyicileri heycanlandırırken bir yandan da hüzünlendirecek. Bu zamana kadar sorunların üstesinden gelmeye çalışan Elif, bu sorunu da atlatabilecek mi? Her şey bu bölümde ve ilerleyen bölümde anlaşılacak. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here