Ana sayfa Yerli Diziler Elif Dizisi 593. Bölüm ve 594. Bölüm 1 Kasım ve 2 Kasım...

Elif Dizisi 593. Bölüm ve 594. Bölüm 1 Kasım ve 2 Kasım Özeti Neler Olacak

Kanal 7 ekranlarının başarılı dizilerinden birisi olan ve haftaiçi hergün ekranlarda yer alan Elif dizisi 593. bölümü ile 1 Kasım Çarşamba günü ekranlarda yer alacak. 2 Kasım'da ise kritik anlar yaşanacak.

0
PAYLAŞ

Kanal 7 ekranlarının haftaiçi her gün izleyicileri ile buluşan dizi yapımlarından birisi olan Elif devam ediyor. Uzun soluklu bir yapım olarak geniş bir izleyici kitlesini kendisine bağlamayı başaran Elif dizisi bu hafta yine kritik anlar ile ekranları süsleyecek. Dizinin 593. bölümü 1 Kasım Çarşamba günü ekranlarda olacak ve fragmanı da yayınlandı. Öte yandan 2 Kasım Perşembe günü de 594. bölüm izleyenleri şaşırtacak.

593. VE 594. BÖLÜMLERDE NELER OLACAK

Tarık artık Elif’in Reyhan ile samimi olmasına mani olmaya karar vermiştir ve Reyhan’ı entrika planı yaparak bir kazaya sürükler. Kerem ise Reyhan’ın ameliyata kaldırılmasından sonra harekete geçer ve hemen hastaneye gelir. Tarık bu olayların sorumlusu olmasına karşın bir de Elif’i köşeye kıstıracaktır ve onu tehditleri ile korkutacaktır. Elif artık tektir ve bu mücadeleden tek başına sıyrılması gerekecektir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here