Ana sayfa Oyuncular Elçin Sangu Yeni Dizisi Ne zaman Hangi Kanalda Olacak?

Elçin Sangu Yeni Dizisi Ne zaman Hangi Kanalda Olacak?

Kiralık aşk dizisinin güzel yüzlerinden olan Elçin Sangu Yeni dizisi ile ekranlara merhaba demeye hazırlanıyor. Yeni dizisi hangi kanalda ve ne zaman başlayacak.

0
PAYLAŞ

Kiralık aşk dizinde başarısı ve güzelliği ilegöz dolduran Elçin sangu şimdi yepyeni dizisi ile kaldığı yerden devamö edecek. Elçin Sangu yeni dizisi hakkında merak edilenleri açıklığa kavuşturuyoruz. 

 Elçin Sangu Kiralık Aşk projesinden sonra bir çok teklifle karşı karşıya kaldı. Bu tekliflerin içinden hangisine evet dedi?

 Elçin sangu’nun başrol oynadığı dizi Show tv’de ve Eylül ayında ekranlara gelecek. Cast çalışmaları helen devam eden dizinin hakkında detaylı bilgi halen haber kaynaklarımıza ulaştırılmadığından siz değerli okuyucularımızla paylaşamıyoruz. Elçin Sangu’nun kabul ettiği dizi projesinde güzel oyuncuya eşlik edecek erkek partner Kıvanç Tatlıtuğ olma ihtimalleri güçlenmekte. 

Elçin Sangu Kimdir?

Çerkez asıllı olan güzel oyuuncu 13 Ağustos 1985 İstanbul doğumludur. Mersin Üniversitesi Opera Bölümünü bitirerek Üniversiteden mezun olmuştur. 2006 tarihinde yeditepe Üniversitesi Güzel sanatlar Fakültesi’nin Tiyatro bölümünü burslu olarak bitirdi ve birçok başarıya imza atmıştır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here