Ana sayfa Dizi Haberleri Elçin Sangu Yeni Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Dizinin Adı ve Kanalı Belli...

Elçin Sangu Yeni Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Dizinin Adı ve Kanalı Belli Oldu mu

Sevilen oyuncu Elçin Sangu'nun, katıldığı bir galada yeni proje mesajı vermesiyle yeni dizisinin ne zaman başlayacağı, dizinin adı ve kanalı kulislerde gündem konusu oldu.

0
PAYLAŞ

Doğal güzelliği ve başarılı oyunculuğu ile son zamanların büyük ilgi gören oyuncuarından Elçin Sangu’dan yeni proje sinyalleri geldi. Uzun zamandır ortalarda görünmeyen güzel oyuncu, geçtiğimiz hafta katıldığı Fi dizisinin galasında, gelecek sezona ilişkin yeni projelerle ekranlara döneceğini açıkladı. Sangu kendisine yöneltilen gelecek sezon projelerine yönelik soruları, bir dizi ve bir film olmak üzere iki ayrı projede yer alacağını ifade ederek yanıtladı.

Elçin Sangu’nun Yeni Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Geride bıraktığımız sezon Kiralık Aşk dizisi ile yıldızı birden parlayan Elçin Sangu, galada verdiği yeni dizi müjdesiyle hayranlarını sevindirdi. Yakışıklı oyuncu Barış Arduç ile başarılı bir uyum yakaladığı Kiralık Aşk dizisinin ardından, bu sezon dinlenme kararı alan Sangu, gelecek sezon hazırlıklarına şimdiden başladığını açıklamasında dile getirdi. Yeni dizisinin ne zaman başlayacağına dair henüz net bir tarih belirlenmediğini ifade eden Elçin Sangu, yeni projelerinden film projesi için ise ilk kez kamera karşısına geçecek.

Elçin Sangu’nun Dizisinin Kanalı ve Adı Belli Oldu Mu?

Sevilen oyuncu Elçin Sangu yeni dizi  projesi için Limon Yapım ile anlaşma sağlarken, yapım şirketinden diziye dair gelen tek açıklama ise yayınlanacağı kanal hakkında oldu. Sangu’nun yeni dizisinin adı henüz açıklanmamışken, yayınlanacağı kanal, yapım şirketi tarafından ise Kanal D olarak duyuruldu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here