Ana sayfa Film Fragmanları Elçin Sangu ve Barış Arduç Mutluluk Zamanı Filmi Fragmanı Yayınlandı! Film, 10...

Elçin Sangu ve Barış Arduç Mutluluk Zamanı Filmi Fragmanı Yayınlandı! Film, 10 Kasım’da Vizyonda

Başrollerini Elçin Sangu ve Barış Arduç'un paylaştığı Mutluluk Zamanı filminin fragmanı görücüye çıktı! Film, 10 Kasım'da vizyonda olacak.

0
PAYLAŞ

Daha önce Kiralık Aşk dizisinde birlikte izleme şansı yakaladığımız Elçin Sangu ve Barış Arduç, bu defa bir romantik komedi filmi için bir araya geldi. Başrollerini Elçin Sangu, Barış Arduç ve Cengiz Bozkurt’un paylaştığı sinema filmi Mutluluk Zamanı’na ait fragman seyirciyle buluştu.

Kusursuz bir hayata sahip olmayı, mutluluğun ilk kuralı olarak belirlemiş Mert (Barış Arduç) ve aşktan uzak durmayı seçen heykeltıraş Ada’nın (Elçin Sangu) hikayesini konu alan filmde; kendine kusursuz bir hayat kurduğunu düşünen Mert, Ada ile tanışınca tüm doğru bildiklerini unutuyor!

10 Kasım’da vizyona girmesi beklenen filmin yönetmen koltuğunda Hayat Öpücüğü filminden de tanıdığımız Şenol Sönmez oturuyor. Yapımını NuLook’un, yapımcılığını ise Muzaffer Yıldırım’ın üstlendiği filmin senaryosu ekranlardan tanıdığımız ünlü oyuncu Buğra Gülsoy ve Ali Erkan Ersezer tarafından kaleme alındı. Etkileyici konusu ve prodüksiyonu ile büyük merak uyandıran filmin çekimleri İstanbul ve Heybeliada’da toplamda 7 haftada gerçekleştirildi. 

MUTLULUK ZAMANI FİLMİ FRAGMAN

Yakın zamanda beyaz perdede izleme şansı yakalayacağımız Mutluluk Zamanı filminin fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

MUTLULUK ZAMANI FİLMİ KONUSU

Mert (Barış Arduç), geçmişi ile yüzleşmekten kaçan ve bu şekilde kendi ‘mükemmel’ hayatını yaratmış bir adamdır. Ada (Elçin Sangu) ise aşktan uzak durmayı seçmiş ve tüm hayatını abisinin mutluluğu üzerine kurmuş bir heykeltıraş… İkilinin tanışması ile dengeler şaşıyor ve mutluluk, en romantik haliyle beyaz perdeye aktarılıyor. Bu denli zıt iki karakterin birbirine mıknatıs gibi çekildiği filmde, gerçek sevginin mükemmelliyette değil kusurların içinde gizli olduğu vurgusu yapılıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here