Ana sayfa Tv Programları El Emeği Sunucusu Selin Yantur Kimdir?

El Emeği Sunucusu Selin Yantur Kimdir?

20 Mart 2017 de Trt 1 ekranlarına gelecek olan El Emeği programını Selin Yantur sunacaktır. Program haftaiçi her gün 11. 30 da yayınlanacak.

0
PAYLAŞ

El Emeği programı evini beğenmeyenlere ve maddi sıkıntıları olanlara yardım amaçlı ev düzenleyen konsepte sahip bir programdır. Trt 1 ekranlarına gelecek olan program 20 Mart 2017 de 11.30 ta ekranlara gelmiştir. Haftaiçi her gün 11.30 ta yeni bölümleriyle ekranlarda olacak programı Selin Yantur sunmaktadır. Sunucu Selin Yantur seyircinin dikkatini çekmeyi başarmış ve sevgisini şimdiden kazanmıştır. 

Selin Yantur’ un kim olduğu daha önce hangi programlarda yer aldığı ve bir çok konu merak konusu olmuştur.

Nereli

Trt 1 ekranlarının yeni programı El Emeği sunucusu Selin Yantur, İstanbul da yaşamaktadır. İstanbulludur.

Boyu

Güzel ve başarılı sunucunun boyu 1.70 dir.

Yaşı

İç Mimar olan ve Trt 1 in ev dekarosyunu düzenleyip evleri güzelleştiren programı El Emeği nin sunucusu olan başarılı Selin Yantur 32 yaşındadır.

Hayatı

Selin Yantur, İstanbul’ da doğup büyümüş ve iç mimarlığı bitirmiştir. İç mimarlığı en iyi şekilde yapmayı başaran Selin Yantur daha sonra trt 1 El Emeği programında hem mesleğini gerçekleştirmiş hemde sunuculuk yapmaya başlamıştır. Program haftaiçi her gün Trt 1 ekranlarına gelecektir.

Kısa Biyografisi

Selin Yantur 32 yaşında genç ve yetenekli bir iç mimardır. Harika işler başaran Selin Yantur, 20 Mart 2017 itibariyle Trt 1 de El Emeği programının sunuculuğunu yapmaya başlamıştır. Program haftaiçi her gün saat 11.30 da yayınlanmaktadır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here