Ana sayfa Tv Programları El Emeği Başvuru Formu – Nasıl Başvuru Yapılır?

El Emeği Başvuru Formu – Nasıl Başvuru Yapılır?

Çiçeği burnunda program El Emeği, çok yakında TRT1 ekranlarında sizlerle olacak. Programa başvuru için El Emeği Başvuru başlığıyla, bir başvuru formuna çok yakında TRT'nin sitesinden ulaşabilirsiniz.

0
PAYLAŞ

 20 Mart 2017 tarihinde hafta içi her gün ekranlarda olacak El Emeği programı, her hafta dekorasyon temalı konsepti ile yeniliklere açık izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

 El Emeği programının konsepti benzer programlara oranla biraz daha farklı detaylar içeriyor. Yüksek mimar ve sunucu Selin Yantur ile kadın ustalar evlerinizi yenilemeye geliyor. Bu programda sizler sadece izleyici faktörü olarak yer almıyorsunuz.  Dekorasyondan, el işi uygulamalara vb. uygulamalarla 20 Mart 2017’de izleyici ile buluşmaya hazırlanan bu program, eğer evinizden sıkıldıysanız ve biraz yenilenmek istiyorsanız tam size göre. Sizler de gönül rahatlığıyla başvurabilirsiniz.

 El Emeği programına başvuru yapmak ise çok kolay. Programa başvuru yapmak için öncelikle 0530 311 59 22 numaralı telefonu arayarak, durumunuzu detaylı bir şekilde belirtmeniz yeterli olacaktır.

 Ayrıca yakın tarihlerde TRT’nin resmi sitesinden de El Emeği Başvuru başlığı altında online olarak başvuru yapabilirsiniz.
BAŞVURU İÇİN TIKLA

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here