Ana sayfa Dizi Haberleri EDHO Ünal diziden ayrıldı mı? Ünal Öldü mü? Yeni Bölümde varmı?

EDHO Ünal diziden ayrıldı mı? Ünal Öldü mü? Yeni Bölümde varmı?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden bu hafta bir ayrılık haberi geliyor. Ünal diziden neden ayrıldı?

0
PAYLAŞ

ATV ekranlarında izlenme rekorlarına imza atan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni haftada bir ayrılık haberini duyuracak.  Dizinin olmazsa olmaz karakterlerinden olan Ünal kaplan diziden ayrılıyor. Senaryo gereği diziden ayrılması gereken Tarık Ünlüoğlu artık yeni bölümlerde dizide olmayacak.

Ünal Öldü mü?

 Eşkiya  Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisnde Alparslan Çakırbeyli’nin sürekli planları içerisinde olan Ünal Kaplan’ı öldürmek, sonunda gerçek oldu. CIA’nın müsaadesi olmadan böyle birduurma kalkışamayan Çakırbeyli bu izni teyzesi Ceylan’dan alarak ilk fırsatta kimsenin haberi olamdan Ünal’ı tek kurşunla öldürür. Bu zaman kadar tüm yaşadıkalrından sorumlu tuttuğu Ünal artık hayatt a değildir. Böylece, Ünal karakterine can veren Tarık Ünlüoğlu için artık dizinin sonu geldi. Senaryodan çıkarılan Ünal karakteri artık Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde olmayacak.

Ünal Kaplan(Tarık Ünlüoğlu) yeni bölümde var mı?

Yeni bölümlerde Ünal karakteri olmadan, dizi yoluna devam edecek. Reytinglerde düşme olacağı söylentileri ise kulislerde konuşulmaya devam ediyor. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here