Ana sayfa Dizi Haberleri Dolunay Dizisi Alya Neden Yok Türkü Turan Diziden Ayrıldı mı? Yeni Bölümde...

Dolunay Dizisi Alya Neden Yok Türkü Turan Diziden Ayrıldı mı? Yeni Bölümde Var mı Yok mu

Dolunay dizisinin güzel oyuncusu Türkü Turan, Ayla karakterine hayat veriyordu. Ancak karakterin özelliğini yitirmesi nedeniyle güzel oyuncu anlaşmalı olarak Dolunay dizisinden ayrıldı.

0
PAYLAŞ

Star tv ekranlarında yayınlanan Dolunay dizisinin güzel oyuncusu Türkü Turan‘ın son bölümde dizide yer almayışı, acaba diziden ayrıldı mı, sorusunu herkesin aklına getirdi. 

Dolunay dizisinde Ayla karakterini canlandıran Türkü Turan diziden ayrıldı mı? 

Oynadığı rolü başarı ile sergileyen Türkü Turan, dizide Ayla karakterini başarı ile canlandırıyordu. Ancak dizinin son bölümünde Ayla karakterinin dizide görülmemesi Dolunay severlerin dikkatinden kaçmadı. Sosyal medya üzerinde güzel oyuncu Türkü Turan’a birçok mesaj gitti. Diziden ayrılıp ayrılmadığını sordular. Bunun ardından mesajlara kayıtsız kalamayan Türkü Turan, sosyal medya üzerinden açıklamalarda bulundu. Dolunay ailesi ile hiçbir sorun yaşamadıklarını ve ekip arkadaşlarını sevdiğini ancak Ayla karakterinin sadece 3 bölümlük için belirlendiğini, izleyiciler beğendiği için birkaç bölüm daha uzattıklarını ancak Ayla karakterine bir şey katamayacaklarını anladıkları için artık diziden çıkarılma kararı alındığı bilgisini verdi. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here