Ana sayfa Tv Programları Doktor Geldi Hangi Kanalda, Hangi Gün, Saat Kaçta Yayınlanıyor, Ne Zaman Yayınlanıyor

Doktor Geldi Hangi Kanalda, Hangi Gün, Saat Kaçta Yayınlanıyor, Ne Zaman Yayınlanıyor

Vücudunuza, psikolojinize ve hastalıklarınıza dair tüm bilgileri yeniden keşfetmek istiyorsanız o halde Doktor Geldi programını takip etmelisiniz! Programa dair detaylar yazımızda sizlerle.

0
PAYLAŞ

Televizyon kanalları yalnızca çeşitli serüvenlerin yaşandığı dizilerin ve hayatımıza renk katan yarışmaların yer aldığı yayın araçları değildir. Haber bültenleri, belgeseller ve daha birçok program aracılığı ile bilgiler elde ederiz ve kültürel anlamda da gelişiriz. Bu tarz programlar özellikle son yıllarda büyük rağbet görmeye başladı ve şimdi de karşımızda Doç. Dr. Halit Yerebakan sunuculuğunda Doktor Geldi programı yer alıyor! Tüm hastalıklara dair detayların ve neler yapılması gerektiğinin ele alındığı program Doktor Geldi’yi takip ederek siz de kendi sağlığınız için gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Doç. Dr. Halit Yerebakan’ın sunduğu Doktor Geldi’yi takip etmek istiyorsanız o halde programa dair detayları sizlerle paylaşıyoruz.

DOKTOR GELDİ DETAYLARI

Doktor Geldi programı ile sağlıklı yaşama dair merak ettiklerinizi öğrenmek için TRT 1 ekranlarını açmanız gerekiyor. Haftaiçi her gün saat 12:45’te başlayan programı sakın kaçırmayın!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here