Ana sayfa Dizi Haberleri Diriliş Ertuğrul Teo Ölecek Mi? Öldü Mü? Janbi Ceylan Diziden Ayrılıyor mu?...

Diriliş Ertuğrul Teo Ölecek Mi? Öldü Mü? Janbi Ceylan Diziden Ayrılıyor mu? Yeni Bölümde Varmı? Şok Gelişmeler

TRT1 ekranlarının en gözde dizisi olan Diriliş Ertuğrul 'un en son üyesi Teo ölecek mi? Güçlü karakter Teo ölüyor mu? Ölecek mi?

0
PAYLAŞ

Güçlü kadroya sahip Diriliş Ertuğrul  izlenme rekorları kıran diiz olma vasfını elden bırakmıyor. Reyting sıralmalrında gelfiği konumdan ayrılmak istemeyen Diriliş Ertuğrul’da yoksa bir ayrılık haberi mi geliyor? Dizi ekibine yeni katılan Teo, ilk önce Bamsı Beyrek’le tartışırken ekranlarla tanıştı.  Teo ve Bamsı artık ezeli düşman olur. 

 Diriliş Ertuğrul diziisnin ilerleyenbölümlerinde bir ölüm vakası ile karşılaşılabilir.

Teo Ölecek mi? Öldü mü? 

Dizinin son karakteri olarak giriş yapan ve Bamsı Alp ile kapışması reyting rekorları kıran Teo senaryoya göre ilerdeki bölümlerde öldürülecek. Ancak şuan herhangi bir ölüm söz konusu değildir. Tarihi simgelerin dizinin yapı taşını oluşturduğu ve bu sette Teo’nun diziden ölerek ayrılacağı biliniyor.

Janbi Ceylan diziden Ayrılıyor mu? Yeni Bölümde Var mı?

Diriliş Ertuğrul dizisinde Teo karakterine yakışan gerçek adı ile Janbi Ceylan gerçek yaşamında atlara fısıldayan adam olarak bilinir At üzerinde yaptığı enfes akrobasi hareketleri ile dünyaca ünlüdür. Hatta Ceylan at akrobasisi denilince ilk akla gelen isimlerden sayılır.  Janbi Ceylan daha öncen Yetenek Sizsiniz yarımasına atıyla katılmıştır. 

 Eski Bizans Komutanı olan Teo(Janbi Ceylan) diziden ayrılacak ayrılmasına ama şuan böyle bir durum söz konusu değil. İlerleyen bölümlerde Teo tuzağa düşürülüp öldürülecek.  Hatta Teo karakteri diziye farklılık katması ve ölmesi için katıldığını söyleyebiliriz. 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here