Ana sayfa Dizi Haberleri Diriliş Ertuğrul Helena Öldü mü? Burçin Abdullah Diriliş Ertuğrul Dizisinden Ayrıldı mı?

Diriliş Ertuğrul Helena Öldü mü? Burçin Abdullah Diriliş Ertuğrul Dizisinden Ayrıldı mı?

Gördüğü büyük ilgi karşısında her bölümü ile daha da yukarıya tırmanan dizi Diriliş Ertuğrul'un Helena karakteri öldü mü merak edildi. Burçin Abdullah diziden ayrıldı mı belli oldu.

0
PAYLAŞ

Son yılların en popüler yapımlarını incelediğimizde işlenen temanın tarih ve askeri konulardan oluştuğunu görmekteyiz. Bu alandaki en başarılı yapımlardan birisi ise Trt 1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul olarak gündeme gelmektedir. Başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan’ın canlandırdığı Ertuğrul Gazi’nin destanını anlatan dizi her bölümünde ayrı bir gerilime neden oluyor. Dizinin sevilen karakteri Helena’nın akıbeti de bu gerilimlerden birisinin kaynağıdır. Karakter öldü mü merak ediliyor.

VASİLYUS’UN HAMLESİ BEKLENİYOR

Vasilyus’un takıntısı haline gelen Helena, Ertuğrul Gazi tarafından kurtarılmıştır. Kilimhanede çalışmakta olan Helena, Vasilyus’un merceği altındadır. Ural ise obanın kadınlarını öldürmeye meyillidir. Ancak Ural’ın ihanetinin öğrenilmesi ile ölümü gelir ve Ertuğrul Gazi onu infaz eder. Helena henüz ölmedi ancal Vasilyus’un takıntısının boyutu gelecekte neler getirir göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here