Ana sayfa Dizi Haberleri Diriliş Ertuğrul Final mi yapacak? Ne Zaman?

Diriliş Ertuğrul Final mi yapacak? Ne Zaman?

Son zamanların en soluksuz izlenen diziler arasına girmeyi başaran Diriliş Ertuğrul final yapmak için geri sayımına başladı.

0
PAYLAŞ

TRT 1′ de varlığını uzun zamandır koruyan ve güçlü oyuncu kadrosu ile parmak ısıttıran Diriliş Ertuğrul dizisinin final tarihi nihayet belli oldu. Bitti bitecek derken, dizinin finali sonunda geldi.İzleyiciler için buduurm pek sevilmesede yapımcılar final için oldukça kararlılar. 

 Diriliş ertuğrul Ne zaman bitiyor?

Oldukça farklı bir konuya sahip Diriliş Ertuğrul için artık ayrılık vakti geldi. Dizinin ünlü senaristi Mehmet Bozdağ 2017 yılının Haziran ayındaki sezon sonunda dizinin son bulacağını ve ekranlara tamamen veda edeceğini açıkladı. 
 
Diriliş Ertuğrul’un vedası da gelişi kadar görkemli bir şekilde olacak. Dizinin takipçileri böyle bir vedayı beklemezken, diziizn final kararı alması herkesi oldukça üzdü. Trt 1 ekranlarında Haziran ayından sonra Diriliş Ertuğrul artık olmayacak. Güzel haber ise dizinin bitimi ile beyaz perde de sinema filmi olarak yer alması. Bu konu hakkında kesin tarik belli değil ama yine Temmuz veya Ağustos ayı içinde izleyicileri karşısına son kez çıkacağı bir nebze de olsa izleticiyi sevindirdi.
 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here