Ana sayfa Dizi Haberleri Diriliş Ertuğrul Dündar Öldü Mü? Batuhan Karacakaya Diziden Ayrılıyor mu? Yeni Bölümde...

Diriliş Ertuğrul Dündar Öldü Mü? Batuhan Karacakaya Diziden Ayrılıyor mu? Yeni Bölümde Varmı? Detayları Öğren

TRT 1 ekranlarının en sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul'un yeni bölümünde Dündar Bey, Konya'ya giderken Vasillus'un adamları tarafından tuzağa düşürülüyor.

0
PAYLAŞ

Ekranların en sevilen tarih dizilerinden biri olan Diriliş Ertuğrul TRT1 ekranlarında çarşamba akşamları izleyiciyi etkilemeyi başarıyor. İzleyici tuzağa düşürülen Dündar Bey’in sonunu heyecanla bekliyor. Dündar Bey ölüyor mu?

Diriliş Ertuğrul Son Bölümüyle Yine Nefesleri Kesti

Mühimmatları Ertuğrul tarafından el konulan Vasillus artık yenilgileri hazmedememektedir. Vasillus’un öfkesi deliye döner.Bu kadar önemli bilgilerin nasıl Ertuğrul’un eline geçtiğini öğrenmek isteyen Vasillus önce içlerindeki haini arar.  Planlar yapmaya başlayan Vasillus şüpheleri doğrultusunda Ertuğrul’a tuzak hazırlıklarına başlamıştır.

Dündar ise ağbisinin tüm uyarılarına rağmen Günyeli’ye gün geçtikçe bağlanmaktadır. Günyeli’nin Acar Bey’in kızı olduğunu bilen ama kendisini uyaran Halime yengesini de dinlemeyen Dündar ne yapacağını bilemez.

Konya’ya Sultan Alaattin’e haber götürmek için yola çıkan Dündar Bey ve Kayı Obası Alp pusuya düşürülerek esir alınır. Fragmanında ikisinden birinin öldürüldüğü gösterilen dizide ölen kişi Dündar Bey mi belli değildir.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here