Ana sayfa Dizi Haberleri Diriliş Ertuğrul Bamsı Beyrek Ölecek Mi? Nurettin Sönmez Diziden Ayrılacak Mı?

Diriliş Ertuğrul Bamsı Beyrek Ölecek Mi? Nurettin Sönmez Diziden Ayrılacak Mı?

TRT 1’in sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul 79. bölüm fragmanı özeti heyecanla izlenmeye devam ediyor. Diriliş Ertuğrul Bamsı Beyrek ölüme meydan okuyor.

0
PAYLAŞ

Dizide Nurettin Sönmez tarafından can verilen Bamsı karakteri kayı gençleri arasında iyi derece kılıç kullanan birisidir. Bamsı’nın korkutucu görüntüsünün altında ise iyi bir kalbi vardır. Bamsı Beyrek, Kayı Obasının ve Ertuğrul Bey’in vazgeçilmez alpları arasındadır ve Ertuğrul Bey’e koşulsuz bir sadakatle bağlıdır.

Son bölümde Bamsı, gönülden bağlandığı Helena için gene kaleye gitmiş ve bu gidişinden, haberdar olan Vasillius, Bamsı’yı askerlerine zindana attırmıştır. Bu sahneleri izleyen dizinin hayranları ise Diriliş Ertuğrul Bamsı Ölecek mi sorularını sormaya başladılar. Zindanda en az Bamsı kadar güçlü bir suçlu vardır. Daha zindana girer girmez kapışan iki karakter daha sonra zindandan birlikte kaçarlar.

Nurettin Sönmez Kimdir

2011 yılında yayınlanan Mavi Kelebekler dizisiyle adından çokça söz ettiren Nurettin Sönmez, sonrasında Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam dizisiyle kendini kanıtlamıştır.

Bamsı Benek karakterine can veren Nurettin Sönmez, Dialog İletişim Oyunculuk Okulu, Yeditepe Üniversitesi Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur.
 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here