Ana sayfa Dizi Haberleri Diriliş Ertuğrul Aslıhan Hatun Ölecek mi?

Diriliş Ertuğrul Aslıhan Hatun Ölecek mi?

TRT 1 ekranlarının beğenilen dizisi Diriliş Ertuğrul Aslıhan Hatun ölecek mi haberleri ile izleyicilerini gerginliğe uğrattı. Peki kurgusal karakter ölecek mi?

0
PAYLAŞ

Milli ruhu baz alan temaları ile bir çok dizi yayınlamaya devam eden TRT 1‘in en çok sevilen ve beğeni ile takip edilen yaşattığı heyecanlı dakikalar ile kaldığı yerden devam ediyor. 15 Şubat Çarşamba tarihinde 77. bölümüyle ekranlara gelen dizide şaşırtıcı olaylar yaşandı. Diriliş Ertuğrul  kafasını taşa vurunca daha heyecan verici bir dizi haline geldi. 

Aslıhan Hatun, hain olarak tanıdığı Batuhan Alp’i görünce ona saldırdı. Tam bu esnada ise Batuhan Alp kendisini savunmak isterken hatun yere düştü ve düşerken başını taşa vurunca işler karıştı. Şiddetli bir yaralanma ve travma geçiren karakterin ölüp ölmeyeceği merak ediliyordu. Ancak bu durum henüz netlik kazanmadı ve önümüzdeki bölümün fragmanı bize cevabı verecek.

Diriliş Ertuğrul Aslıhan Hatunu Kim Canlandırıyor?

Karakter Gülsim Ali İlhan tarafından canlandırılmaktadır. Kendisi 1993 senesinfe Bulgaristan’da dünyaya gelmiştir. Boyu 1,72 olan oyuncu 54 kilodur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here