Ana sayfa Dizi Haberleri Diriliş Ertuğrul Aliyar Bey Öldü mü? Cem Uçan Diziden Ayılacak Mı?

Diriliş Ertuğrul Aliyar Bey Öldü mü? Cem Uçan Diziden Ayılacak Mı?

TRT'nin büyük ilgi gören dizisi Diriliş Ertuğrul Aliyar Bey Öldü mü şeklinde sorulara neden olan son fragmanıyla bu hafta da büyük tartışmalara yol açacak. İşte gelecek bölümle ilgili son dedikodular.

0
PAYLAŞ

Aliyar Bey Öldü mü 
Türkiye’nin en çok izlenen dizileri arasında yer alan Diriliş Ertuğrul dizisinin son fragmanında Ertuğrul ve Aliyar’a pusu kurulmuştur. Zorlu bir mücadeleden sonra Ertuğrul hayatta kalırken Aliyar ağır yara almıştır. Fragmanda Aliyar Ertuğrul’a “Senin için seve seve cenk eder ve şehit olurum” diyerek Ertuğrul’a olan bağlılığını göstermenin yanı sıra şehit olacağına dair ipuçları da vermektedir.

İçerden aldığımız haberlere göre Aliyar şehit olmayacak fakat ağır bir yara aldığı için zorlu bir yaşam mücadelesi verecek. Yine de kesin bir şey söylemek mümkün değildir. Zira film yapımcılarından ya da oyuncunun kendisinden kaynaklanan sebeplerden dolayı oyuncu diziden ayrıla da bilir. Umuyoruz ki Aliyar gibi sevilen ve başarılı bir oyuncu Diriliş Ertuğrul dizisinden ayrılmaz ve seyircisine keyif vermeye devam eder.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here