Ana sayfa Dizi Haberleri Diriliş Ertuğrul 86. Bölüm Fragmanı İzle 26 Nisan 2017 Çarşamba

Diriliş Ertuğrul 86. Bölüm Fragmanı İzle 26 Nisan 2017 Çarşamba

26 Nisan 2017 Çarşamba Diriliş Ertuğrul 86. bölüm fragmanı izle. Yeni bölümde neler olacak? Ertuğrul intikamını alabilecek mi?

0
PAYLAŞ

TRT 1 ekranlarında büyük bir yer tutan Diriliş Ertuğrul, aksiyon sahneleriyle nefesleri kesmeye devam ediyor. Dizide Osmanlı tarihi oldukça başarılı bir şekilde anlatılmakta. Bu durum da ülkemiz vatandaşlarına diziyi çok daha ilgili bir şekilde takip ettiriyor.

Ertuğrul Gazi karakterine hayat veren Engin Altan Düzyatan, başarılı oyunculuğunu burada adeta zirveye taşıyor. Milyonlarca kişi tarafından hayranlık duyulan Düzyatan, rolünün hakkını şüphesiz ki sonuna kadar veriyor.

Son bölümde ne oldu?

Dündar ve Doğan Konya yolu üzerinde Vasilius’un hain planında tuzağa düşmüşlerdir. Bu tuzak sonucunda Doğan öldürülmüş, Dündar ise rehin alındı.

Bu saldırıdan bihaber olan Osmanlı, haberi olduktan sonra çok büyük bir üzüntü yaşamıştır. Ertuğrul Gazi ise bu olay ardından alpları ve Aliyar’la intikam almak üzere yola çıkar.

Yeni bölümde ne olacak?

Önce Nikea’dan gelen birlik basılmış ardından Karacahisar Kalesine farklı kılıkta girilmiştir. Şimdi her tarafını intikam hırsı bürüyen Ertuğrul ve alpları, Karacahisar’da çetin bir cengin ortasındadırlar. Peki oradan sağ salim çıkabilecekler midir? Kalbi ve vücudu yaralı olan Dündar’ı kurtarabilecekler midir? Diğer yandan Vasilius, Helena ile İmparatorun daveti üzerine düğün yapmak için Nikea’ya doğru yola çıkmıştır. Helena yola çıkmadan önce haberi Dumrul’a ulaştırmış, Dumrul da Ertuğrul’a iletmiştir. Ertuğrul, Helena’yı kurtarması için Bamsı’yı görevlendirmiştir. Bu Bamsı için büyük bir fırsattır. Peki Bamsı kendisi için çok mühim olan bu vazifeyi yerine getirebilecek midir?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here