Ana sayfa Yerli Diziler Diriliş Ertuğrul 83. Bölüm Fragmanı 5 Nisan 2017 Çarşamba Özeti Vasilius’un Hamlesi

Diriliş Ertuğrul 83. Bölüm Fragmanı 5 Nisan 2017 Çarşamba Özeti Vasilius’un Hamlesi

5 nisan Çarşamba günü 83. bölümüyle ekranlara gelecek olan Diriliş Ertuğrul dizisinde aksiyon bitmiyor.

0
PAYLAŞ

2014 yılından itibaren sevilerek izlenen Diriliş Ertuğrul dizisi hız kesmeden devam ediyor. 29 Mart Çarşamba günü ekrana gelen 82. bölüm çok heyecanlı geçmişti.

82. bölümde ;  

Samsa ,Turgut ve Kutluca Helena sayesinde Kaleisnden tünelleri kullanarak kaçmayı başarmışlardı. Helena’nın verdiği bilgiler doğrultusunda Ertuğrul’lar  Vasilius’un mühimmatlarının nerde olduğunu öğrenmişlerdi. Mühimmatların ele geçirildiğini duyan Vasilius çılgına dönmüştü. Bu saatten sonra yapacaklarını heyecanla bekliyoruz.

Ertuğrul’a tuzak kuran Vasilius kendini bambaşka bir tuzağın içinde bulmuştu. Dündar ise Acar beyin kızı Günyeli’ye gönlünü kaptırdığını Halime’ye söylemişti. Halime ise Ertuğrul beyin kulağına giderse işlerin kötüleşeceğini söyleyerek bu sevdadan vazgeçmesi için Dündar’ı uyarmıştı.

Yeni Bölümde

83. Bölümde olaylar iyice karışacağa benziyor iyice sinirlenen Vasilius’un  Ertuğrul’a karşı hangi hamleyi yapacağını heyecanla bekliyruz. Mühimmatları kaçıran kişileri kendi safında olan hainle olduğunu düşünen Vasilius Helena’nın yaptıklarını anlaması uzun sürmeyecek gibi görünüyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here