Ana sayfa Yerli Diziler Diriliş Ertuğrul 79. Bölüm Fragmanı 1 Mart 2017 Çarşamba 2017 Özeti İki...

Diriliş Ertuğrul 79. Bölüm Fragmanı 1 Mart 2017 Çarşamba 2017 Özeti İki oba birbirine düşecek

Trt 1'in tarihi konseptli büyük beğeni toplayan dizisi Diriliş Ertuğrul 79. Bölüm fragmanı yayınlandı ve izleyenler büyük şaşkınlığa uğradı. 1 Mart'ta iki oba birbirine karşı bileniyor!

0
PAYLAŞ

Son yıllarda popüler olmaya başlayan tarihi konsept içeren diziler arasında Trt 1 ekranlarının yayına sunduğu Diriliş Ertuğrul kısa sürede büyük beğeni toplamayı başarmıştı. Başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan, Esra Bilgiç gibi isimlerin rol aldığı dizinin yeni bölümü yine enfes sahnelere ev sahipliği yapacak.

Vasilyus, beklendiği üzere amacına ulaşacak ve Aliyar ve Ural’ı birbirine düşürerek  Aslıhan Hatun’un kaçmasına neden olmuştur. Burada Aliyar’ı ise bekleyen tehlike Vasilyus’un pususuna düşerek ölmektir! Tabii durumdan haberdar olan Ertuğrul Bey buna izin verirse…

Diriliş Ertuğrul 78. Bölümde Yaşananlar;

Saadettin Köpek ve yardakçısı Vasiliyus, Ural’ı kurtararak yaptıkları iş ile bir adım öne geçtiklerini zannederlerken aslında Ertuğrul Bey’in planının bir parçası olarak mağlup olmuşlardır. Ural, kendisine uygulanan sulh diyeti neticesinde serbest bırakılmıştır. Kendi çocuğunu ve alpleri öldüren Ural’ın cezası bitmiştir. Aliyar ise beylik kazanarak iki obada barış ilan edilmiştir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here