Ana sayfa Yerli Diziler Diriliş Ertuğrul 78. Bölüm Fragmanı Ural Aklanabilecek Mi?

Diriliş Ertuğrul 78. Bölüm Fragmanı Ural Aklanabilecek Mi?

Seyircileri ekran başına kilitleyen Diriliş Ertuğrul 78. Bölüm Fragmanı Ural aklanabilecek mi? Çevdar Beyliği'ne kim seçilecek?

0
PAYLAŞ

Diriliş Ertuğrul 78. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Dizi yayınlanmadan fragmanlarının bile ilgiyle izlendiği dizi, heyecan ve entrikaların yaşandığı birbirinden etkileyici olaylarla yine seyirci karşısında olacak. Her Çarşamba TRT 1’de yayınlanan ve Diriliş Ertuğrul dizisinde geçen hafta, iki adamını Ural’ı kurtarmak için feda eden Vasilius Tekfur’u öldürme suçundan Ural’ı aklamıştı. Ancak Ural, buna rağmen idam cezasından kurtulamadı.

Kürşat Alnıaçık’ın canlandırdığı Ural, Ertuğrul’un alplarını öldürtmekten de hüküm giymişti. Peki şimdi ne olacak? Emir Saadettin Ural’ı, Ertuğrul’un alplarını öldürtmek suçundan aklayabilecek mi? Heyecanla beklenen dizinin 22 Şubat Çarşamba günü saat 20.00’de yayınlanacak 78. Bölümünde neler olacak? Ural Bey aklanabilicek mi? Vasilius, Ertuğrul ve Ural’a yeni tuzaklar kuracak mı? Çevdar Beyliği seçimlerinin sonucu ne olacak? Çevdar Beyliği’ne Ertuğrul’un desteklediği Aliyar mı yoksa Emir Saadettin’in desteklediği Acar Bey mi seçilecek.

Dizinin 78. Bölüm fragmanında yayınlanan Aliyar‘ın yaralanma sahnesi ise izleyenlerde adeta şok etkisi yarattı. Aliyar neden yaralandı? Merak ettiğiniz tüm bu soruların cevabı ve daha fazlası Çarşamba akşamı TRT 1 ekranlarında.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here