Ana sayfa Yerli Diziler Diriliş Ertuğrul 3 Mayıs Son bölüm fragmanı yayınlandı mı Yeni bölümü ne...

Diriliş Ertuğrul 3 Mayıs Son bölüm fragmanı yayınlandı mı Yeni bölümü ne zaman yayınlanacak

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul heyecanlı ve aksiyon dolu sahneleriyle izleyicilerin nefeslerini kesmeye devam ediyor.

0
PAYLAŞ

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul, 26 Nisan Çarşamba günü yayınlanması gereken 86. bölümünü 3 Mayıs Çarşamba gününe erteledi.

Diriliş Ertuğrul 3 Mayıs 2017 Tarihinde Yayınlanacak

Diriliş Ertuğrul her bölümü ile reytinglerde başarılı bir çıkış yakalıyor. Bu hafta dizinin beklenen yeni bölümünün yayınlanmaması izleyicilerini üzdü. Yapımcı firmanın yaptığı yazılı açıklamada; dizinin gelecekteki bölümlerinde yer alan aksiyon sahnelerinin çoğalması ile çekim koşullarındaki olumsuzlukların giderilebilmesi için dizinin yeni bölümünün 3 Mayıs Çarşamba günü yayınlanacağını duyurdu.

Dündar ve Doğan’ı Konya yolunda tuzağa düşüren Ural ve Vasilius, Doğan’ı öldürür. Oba’ya gelen acı haberle büyük üzüntü yaşayan Ertuğrul intikam almak için yola çıkar. Dündar’ı kurtarmak için büyük bir cenge giren Ertuğrul buradan sağ salim kurtulmak zorundadır. Dündar yaralanmıştır ve yardıma ihtiyaçı vardır. Vasilius ise Helena ile İmparatorun davetiyle düğün yapmak için Nikea’ya doğru yola çıkar. Helena Dumrul aracılığıyla Ertuğrul’a bu haberi iletir. Ertuğrul, Helena’yı kurtarmak için Bamsı’yı görevlendirir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here