Ana sayfa Dizi Haberleri Dayan Yüreğim Dizisi Bitiyor mu? Dizi Erken Final mi Yapacak?

Dayan Yüreğim Dizisi Bitiyor mu? Dizi Erken Final mi Yapacak?

Dayan Yüreğim Dizisi Bitiyor mu? Dizi Erken Final mi Yapacak? İlk bölümü yayınlanan dizi hakkında tüm merak ettikleriniz burada. İşte dizi hakkındaki öngörülerimiz...

0
PAYLAŞ

ilk bölümün yayınlanmasının ardından pek iyi karşılanmadı. Bu da reytinglerinin oldukça düşük olmasına neden oldu ve kötü bir ihtimal olarak erken finale gitmesi muhtemel gibi görünüyor.

Dayan Yüreğim dizisi ilk haftalarda büyük bir merakla izlense de uzun bir süre ekranlarda kalamayacağını düşünüyoruz. Neden böyle bir düşünceye sahip olduğumuzu soruyorsanız  eğer şöyle anlatabiliriz.

Yönetmen koltuğunda Deniz Çelebi Dikilitaş’ın oturduğu ve başarılı iki oyuncu Ece Uslu ile Cansel Elçin’in başrolü paylaştığı ve daha bir sürü başarılı oyuncunun kadrosunda bulunduğu Dayan Yüreğim Dizisinin senaryosu oldukça klasik görünüyor. Bu güzel kadro ile daha çarpıcı bir senaryo yazılabilirdi. Ayrıca Kanal D ekranlarında yayınlanan Arka Sokaklar gibi çok izlenen bir diziyle aynı gün ve aynı saatte yayınlaması dizinin reytinginin düşük olacağını göstermektedir ki ilk bölüm ile bu aleni bir şekilde farkedildi. Bu oyuncu kadrosu bu olumsuzlukları hak etmiyor gerçekten…

Her ne kadar pek olası görünmesde de, böyle usta oyuncuların olduğu güçlü kadrosu olan bir dizinin iyi yerlere gelmesi umuyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here