Ana sayfa Yerli Diziler Dayan Yüreğim 7 Nisan Cuma 10. Bölüm fragmanı Özeti Yeni Bölümde İntikam...

Dayan Yüreğim 7 Nisan Cuma 10. Bölüm fragmanı Özeti Yeni Bölümde İntikam Planları

Fox Tv'nin sevilen yapımlarından Dayan Yüreğim'in 7 Nisan'da yayınlanacak olan 10. bölüm fragmanı yayınlandı. Sürpriz gelişmelerin yaşandığı 10. bölüm fragmanı haberimizin detaylarında.

0
PAYLAŞ

Fox ekranlarının en çok izlenen yapımlarından Dayan Yüreğim’in 10.bölümü büyük bir heyecanla bekleniyor. Geçtiğimiz bölümde Fuat ve Aysun tek celsede boşanmıştı. Fuat ile Elvan’ı birarada gören Aysun kendini kaybetti ve ne yapacağını bilemedi. Taner ise bir yandan İnci’yi bir yandan Aysun’u idare etmeye çalışmaktadır. Taner’in dikkat etmediği nokta ise geride görgü tanığı bırakmış olmasıdır.

Başrollerini Ece Uslu, Cansel Elçin, Nilay Deniz ve Berk Atan gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Dayan Yüreğim ekranların en sevilen yapımlarından biri haline geldi. Geniş izleyici kitlesine sahip olan dizinin her hafta yayınlanacak olan bölümü büyük bir heyecanla bekleniyor.

Yeni Bölümde;

Bu hafta da izleyicileri hayrete düşürecek sahneler yaşanacak. Yayınlanacak olan yeni bölümde Fuat ve Elvan daha fazla yakınlaşacak. Aysun ise Fuat’tan intikam almak için planlar yapmanın peşine düşecek. Taner ise görgü tanığı tarafından tehdit edilecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here