Ana sayfa Yerli Diziler Dayan Yüreğim 5. Bölüm Fragmanı 3 Mart Cuma Özeti Remzi öfkesine hakim...

Dayan Yüreğim 5. Bölüm Fragmanı 3 Mart Cuma Özeti Remzi öfkesine hakim olamıyor

Fox tv ekranlarında yayınlanan ve Cansel Elçin'in oynadığı dizi Dayan Yüreğim 5. Bölüm ile 3 Mart'ta seyirciyle buluşacak.

0
PAYLAŞ

Henüz 5.bölümünü yayınlayacak olan Dayan Yüreğim 5. Bölüm fragmanını yayınladı.Fox ekranlarında yayınlanan ve ünlü bir çok oyuncunun bulunduğu dizi de iki çocuklu bir kadının yaşama mücadelesi anlatılmaktadır.Bu kadın yaşama mücadelesi verirken kocası kötü kalpli biridir.

Bir gün oğlu trafik kazası geçirir ve bu durumdan nasıl kurtulacağını masrafları nasıl karşılayacağını düşünen anne,kocasının kazayı yapan zengin bir aile ile işbirliği yaptığını öğrenir ve olaylar karışır.Kocasına dava açan kadının bu süreci dizide anlatılmaktadır.

Önceki Bölümde Yaşananlar;

Dayan Yüreğim adlı dizide 4.bölümde bir trafik kazası yaşanır bu sırada hırsızlık olayı da olmuştur ve bunu gören Selim felç geçirmiştir. Tüm bu olaylardan Elvan suçlu tutulur ve Seray Selim’i alıp amcasına gider.Seray ve Atıf arasında yakınlaşmalar olmaktadır.Her cuma fox ekranlarında olan dizi 5.bölümüyle yine aynı saat aynı günde ekranlarda olacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here