Ana sayfa Yerli Diziler Dayan Yüreğim 31 Mart Cuma 9. bölüm fragmanı Özeti Neler Yaşandı?

Dayan Yüreğim 31 Mart Cuma 9. bölüm fragmanı Özeti Neler Yaşandı?

Ece Uslu'nun başrolünde olduğu ve geçtiğimiz Ay yayın hayatına merhaba diyen Dayan Yüreğim 31 Mart Cuma günü 9. bölüm ile izleyiciyi yine ekran başına toplayacak.

0
PAYLAŞ

Fox Tv ekranlarında olan ve çok izlenen dizi Dayan Yüreğim farklı konusu ile izleyicilerden tam not aldı. Dizi 31 Mart Cuma günü 9. bölümü ile farklı anları izleyiciye yansıtacak. 

YAŞANACAKLAR

Yeni bölümde İnci Şanal’ın farklı ve kötü planı sonrası mahkeme koridorlarında salona giremeyen Elvan için sancılı dönem başlar.  Elvan için hakimin kararı tutuklanması yönündedir. Elvan’ın tek düşündüğü oğlu Selim’dir. Ucunda yakalanmak olsa da Selim’e gitmesi herkesi şaşırtır. 
 
Atıf ile ilişkisi devam eden Seray, Atıf’ın eski sevgilisi Melis’le  şehir dışına çıktığını öğrenir. Hemen ayrılma kararı vererek ilişkiyi sonlandırmak istiyor. Tabi bu o kadar kolay olmayacak. Rıfat ise gördüğü tablo karşısında şoka uğrar. Seray ve Stuf’ı dudak duduğa görür.   Adeta sinir küpü olan Rıfat öfkesine yenik düşer. Karar vakti gelir. Seray’a görüşünü bildirir. Ali ile evlenmesini ister. 

Oldukça hareketli bir bölümün geçeceği belli olan diziyi 3 Mart Cuma günü asla kaçırmayın. 
 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here