Ana sayfa Dizi Haberleri Çukur Yapımcısı, Yönetmeni, Senaristi Kim? Dizinin Yapım Ekibi Kimlerden Oluşuyor

Çukur Yapımcısı, Yönetmeni, Senaristi Kim? Dizinin Yapım Ekibi Kimlerden Oluşuyor

Show Tv ekranlarının yeni sezon gururlarından birisi olan Çukur'un teknik kadrosuna yakından bakalım. Dizinin yönetmeni, senaristi ve yapımcısı kimmiş araştırdık.

1
PAYLAŞ

Geçen sene Show TV ekranlarının fenomeni haline gelen ve kısa sürede büyük reyting başarıları elde eden İçerde dizisinden sonra Show TV bus een Çukur’u karşımıza çıkardı. Yine Aras Bulut İynemli’nin kafa role çıktığı dizinin yapımı ve konsepti İçerde dizisini andırıyor. Peki bu güçlü yapımın arkasındaki beyin takımı kimmiş merak ediyor musunuz? O halde yazımızın devamında bu başarılı diziyi bizlerle buluşturan ve bizi büyüleyen kafa ekibini tanıyalım.

ÇUKUR DİZİSİNİN YAPIM EKİBİ

İçerde dizisinde olduğu gibi Çukur’un da yapımcısı Ay Yapım’dır. Kerem Çatay ve Pelin Diştaş Yaşaroğlu’nun üstlendiği yapımın senaryosunu Gökhan Horzum hazırlıyor ve Ezgi Yener ile Gökhan Karaçam kaleme alıyor. Yönetmen koltuğunda ise Sinan Öztürk ve Özgür Sevimli oturuyor.

1 YORUM

  1. Begenerek izledigim bir diziydi.ama artık değil lütfen bu kadar siddet icermesin artık.yeter bu kadar silah bu kadar acımasızlık bizim kültürümüze uygun değil. Cocuklarimiza siddeti asiliyorsunuz daha anasinifi ogrencileri bile etkinizde lütfen degisin artik

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here