Ana sayfa Dizi Haberleri Çukur dizisinde Vartolu’nun Çukur dövmesinin sırrı ne? Dövmenin Anlamı Ne? Nasıl

Çukur dizisinde Vartolu’nun Çukur dövmesinin sırrı ne? Dövmenin Anlamı Ne? Nasıl

Ay Yapım'ın konusu ile büyük beklenti yaratan iddialı projesi Çukur, yayınlanmaya başladı. Dizinin ikinci bölümü ile birlikte dizide yer alan dövmeler, izleyicide merak uyandırdı!

0
PAYLAŞ

Sezona iddialı bir giriş yapan Show TV’nin yeni dizisi Çukur yayınlanan ilk bölümü ile birlikte izleyiciyinin takdirini kazanmayı başardı. Ay Yapım’ın gelecek vaat eden projelerinden biri olan Çukur dizisi, usta kadrosu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Oyuncu kadrosunda Dilan Deniz Çiçek, Aras Bulut İynemli ve Ercan Kesal gibi ünlü isimlerin yer aldığı dizi uzun süre kendinden uzun süre bahsettireceğe benziyor. 

Yayınlanan ikinci bölümü ile birlikte, dizide kullanılan bazı ilginç semboller izleyicide merak uyandırmayı başardı. Bölümün başlaması ile birlikte izleyiciler Twitter üzerinden #çukur etiketi ile diziyle ilgili görüşlerini paylaşmaya başladı. Son bölüme dair en çok ilgi çeken konu ise Vartolu’nun sırtında görülen dövme oldu.

ÇUKUR DİZİSİNDEKİ DÖVMENİN ANLAMI NE?

Dizinin ilk bölümünde yer alan ve mahalledeki kişiler arasında sembol olarak kabul gören çukur dövmesini Muhittin tarafından yapılmıştır. Dövmede yer alan üç noktanın anlamına dair farklı iddialar bulunmaktadır. Bu iddialardan ilki; dövmedeki üç noktanın her birinin yiğitlik, dürüstlük ve mertliği temsil ettiğidir. Bu üç ana unsurun dışına çıkanlar Çukur’a ihanet etmiş sayılacaklardır. 

Konu ile ilgili bir diğer iddia ise bu üç noktanın “görmedim”, “duymadım”, “bilmiyorum”u temsil ettiğidir. Dövmenin iki yanında kalan çizgiler ise “Çukur’da yaşanan Çukur’da kalacaktır.” mesajını ifade etmektedir.

Show TV’nin büyük ilgi uyandıran dizisi heyecan dozunun yüksek olduğu yeni bölümleri ile birlikte her pazartesi ekranlarda olmaya devam edecek!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here