Ana sayfa Oyuncular Çukur Dizisi Karaca Kimdir? Karaca Karakterini Canlandıran Ece Yaşar’a Genel Bakış

Çukur Dizisi Karaca Kimdir? Karaca Karakterini Canlandıran Ece Yaşar’a Genel Bakış

Show TV ekranlarının yeni fenomen adayı Çukur Dizisi'nde yer alan Karaca karakterini canlandıran oyuncuya dair bilinmesi gerekenleri yazımızda kaleme alıyoruz.

0
PAYLAŞ

Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği ve en az İçerde dizisi kadar güçlü bir kadroya sahip olan Çukur dizisi Show TV ekranlarında yer almaya başladı. Bölümleri ile nefes kesmeyi başaran dizinin konusu ve karakterleri izleyenlerde büyük merak uyandırırken biz de yazımızda dizide yer alan Karaca karakterini canlandıran Ece Yaşar’ı sizlere tanıtacağız.

ECE YAŞAR KİMDİR?

Ankaralı oyuncu 1994 senesinde doğmuştur. Ankara Üniversitesi DTCF Oyunculuk Bölümü’nü başarı ile tamamladıktan sonra Kara Sevda dizisi ile ilk gümüş ekran heyecanını yaşamıştır. Burada bir bebek bakıcısı rolünü üstlenen Yaşar, güzelliği ve performansı ile büyük dikkat çekmiştir. Kara Sevda dizisinin sona ermesinden sonra ise Çukur dizisinde Karaca karakteri için öne sürülmüş ve rolü almıştır. Dizide Karaca’yı canlandıran Ece Yaşar sezon boyunca ekranlarda performansı ile bizleri şaşırtacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here