Ana sayfa Yerli Diziler Çukur 3.Bölüm 6 Kasım Pazartesi Yakından Bakış Sneak Peek Neler Olacak Tüyoları

Çukur 3.Bölüm 6 Kasım Pazartesi Yakından Bakış Sneak Peek Neler Olacak Tüyoları

Show Tv bu sezon çok önemli bir adım attı. Çukur isimli dizi ilk bölümleri olmasına rağmen en çok seyredilen diziler arasında girmeyi başardı. Çukur 3. bölüm Sneak Peek ile bazı tüyoları verdi.

0
PAYLAŞ

Başrollerini genç oyuncu Aras bulut İynemli ve güzel oyuncu Dilan Çiçek Deniz’in paylaştığı dizi konusu gereği macera dolu bir hayat içinde geçiyor. Yamaç karakteri ile beğeni toplayan İynemli, aldığı rolün üstesinden gelmeyi başaran bir oyuncudur. Sevdiği kadına hayallerini veren ve bir o kadarda acımasız hali ile karşımıza çıkıyor.

 “Çukur” 3. bölümünde yine ağızları açıkta bırakacak bir formatta geliyor. Pazartesiş günleinin vazgeçilmez dizisi olmaya aday olan Çukur bu bölümde Yamaç’ın Sena’yı kucaklayarak eve getirmesiyle başlayacak. Sena’nın zorla getirilme sahnesi ise hem ürkütücü hemde çok duygusal anlara şahitlik ediyor. 

Yamaç intikam yeminini yerine getirmek için her yolu deniyor. Güçlü ve tecrübeli oyuncu kadrosu ile 3. bölüm 6 Kasım pazartesi günü saat 20.00’da aynı kanalında yayınlanacak. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here