Ana sayfa Yerli Diziler Çocuklar Duymasın 15. Bölüm Fragmanı 5 Kasım Özeti ve Tüyoları

Çocuklar Duymasın 15. Bölüm Fragmanı 5 Kasım Özeti ve Tüyoları

Ekranların en sevilen dizilerinden Çocuklar Duymasın yeni bölümleri ile seyirci ile buluştu.Kanal D ekranlarında 15. bölümü yayımlanacak dizide neler olacak? merak konusu oldu.

0
PAYLAŞ

Bir zamanların ilgi ile takıp edilen dizisi Çocuklar Duymasın’ın yeni bölümleride yayımlanmaya başladı.oyuncu kadrosunda Tamer Karadağlı, Pınar Altuğ, Zeyno Günenç,Volkan Severcan gibi isimlerin yer aldığı dizi ilk olarak 2002 yılında seyirci ile buluşmuştu. Çeşitli kanallarda yayımlanan dizinin çekimlerine bir dönem arada verilmişti. Türk aile yapısına uygun güldürüken düşüründüren, olaylardan dersler alabileceğimiz diziyi Türk halkı çok beğendi. Her dönem reytingi yüksek olan dizinin 2017’de yeni bölümlerinin çekimine başlandı.Yeni bölümleri Kanal D’de yayımlanan dizi yine ilgi ile takip ediliyor.

5 Kasım Pazar Akşamı,15. Bölümü ile Kanal D ekranlarında karşımıza çıkacak dizide neler olacak? Müsteşar Kemal olarak tanıdığımız Meltem’in babası Kemal Bey rahatsızdır ve ameliyat olması gerekmektedir. Bunu öğrenen Meltem durumu başka bir doktorun daha değerlendirmesini ister. Gittikleri ikinci doktor ameliyat olmasını gerektirecek birşey olmadığını söyler, bunu öğrenen Meltem’in kafası iyice karışır. Bu duruma herkesin müdahale etmeye kalkışması ortalığı iyice karıştırır. Artık Meltem ve Haluk’un bu durumla ilgili bir kara vermesi gerekmektedir. Müsteşar Kemal’in bu konuda ki tepkisi nasıl olacaktır beraber öğreneceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here