Ana sayfa Dizi Haberleri Çoban Yıldızı Zekkar Ölecek mi? Öldü mü? Selim Bayraktar Diziden Çıkacak mı?

Çoban Yıldızı Zekkar Ölecek mi? Öldü mü? Selim Bayraktar Diziden Çıkacak mı?

Sevilen karakter Zakkar son bölümünde ölümün kıyısından dönecek mi işte cevabı.

0
PAYLAŞ

Fox TV ekranlarında yayımlanmaya başlanan sevilen dizi Çoban Yıldızı, her bölümünde izleyiciye heyecan üstüne heyecan katarken son bölümü seyircide soru işaretleriyle bitirdi.

Ünlü oyuncu Selim Bayraktar dizide sergilediği performansıyla izleyenleri kendine hayran bırakırken bir yandan da üzdü. Son bölümün gelişmeleriyle birlikte izleyenler Selim Bayraktar’ın diziden çıkıp çıkmayacağını konuşur oldu.

Öldü mü?

Zakkardan öcünü almak isteyen Seyit zamanında kendisine ve ailesine yapıldığı gibi bir plan yaptı ve Zakkar’ı kendi otomobiline kilitleyip onu yakmak istedi… sahnenin son dakikalarında arabadan yankılanan çığlıklar hemen akla ‘acaba öldü mü?’ sorusunu getirdi. İşte tam bu sorular akıllarda dolanırken, Çoban Yıldızı’nın takipçilerine sevindirecek haber geliyor. Zakkar ölmeyecek Seyit’in bütün amacı insanın canının ne kadar önemli olduğu ve can yakmanın kötüğünü Zakkar’a göstermek. Başarılı oyuncunun hayat verdiği Zakkar karakterinin ileride bir kırılma noktası yaşayıp yaşamayacağını yeni bölümlerde göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here