Ana sayfa Dizi Haberleri Çoban Yıldızı Ne Zaman Final Yapacak? Neden Final Yapıyor?

Çoban Yıldızı Ne Zaman Final Yapacak? Neden Final Yapıyor?

FOX TV'nin çiçeği burnunda dizisi Çoban Yıldızı bekleneni veremedi mi? Sevilen dizide sona gelinmiş olabilir.

0
PAYLAŞ

Yeni yayın dönemine yeni dizileriyle iddialı giren FOX TV’de 2 Mart’ta ilk bölümüyle gala yapan Çoban Yıldızı için erken final söylentileri çıktı! Şükrü Özyıldız ve Selin Şekerci’nin başrollerini paylaştığı dizinin hayranları, sosyal medya hesaplarında Çoban Yıldızı hakkında bazı eleştiriler dikkati çekti.

FİNAL SÖYLENTİSİ SOSYAL MEDYA POLEMİĞİ Mİ?

Özellikle dizinin baş karakterlerinden Selin Şekerci’nin, herkesin alışkın olduğu o tatlı ve sempatik rollerinden arınıp, bambaşka bir yüzle seyircinin karşısına çıkması, izleyiciyi pek tatmin etmemiş görünüyor. Şükrü Özyıldız için ise sevenlerin tam not verdiği dizide esas sorunun senaryo olarak göründüğü, yine sosyal medyada dolaşan yorumlar arasında.

Yapımcı veya kanal yetkililerinden dizinin finali hakkında herhangi bir yorum yapılmazken, halkın ortak görüşü yorumların polemikten öteye gitmeyeceği yönünde. Yani uzun zaman dizi izleyicilerine golu dolu bir serüven yaşatacak.

Halihazırda Kapadokya’da çekimleri süren dizinin yeni bölümü, 6 Nisan Perşembe akşamı saat 20.00’de FOX TV’de yayınlanacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here