Ana sayfa Oyuncular Çoban Yıldızı Meryem Karakteri Kimdir? Gerçek Adı Ne? Oynadığı Eski Diziler Hangileri?...

Çoban Yıldızı Meryem Karakteri Kimdir? Gerçek Adı Ne? Oynadığı Eski Diziler Hangileri? Detaylar

Fox Tv'nin her perşembe saat 20:00 de izleyiciyi ekrana kitleyen yeni dizisi Çoban Yıldızı oyuncu kadrosunu genişletiyor. Diziye yeni katılan usta oyuncu Şebnem Sönmez, Meryem karakterine hayat veriyor.

0
PAYLAŞ

Fox Tv”nin yeni dizisi Çoban Yıldız’ı oyuncu kadrosuyla ve dramatik konusuyla izleyiciden tam not almayı başardı. Başrollerini Şükrü Özyıldız ve Selin Şekerci’nin paylaştığı duygu yüklü diziye Şebnem Sönmez de dahil oldu. Meryem karakteriyle umarsamaz tavırları, neşeli kişiliği,yardımsever ve iyi niyetiyle diziye ayrı bir renk katacak. 

İzleyicinin uzun süredir bir projede görmediği Şebnem Sönmez sevenleriyle Çoban Yıldızı’nda hasret giderecek.Kimdir Şebnem Sönmez?

Şebnem Sönmez Kimdir?

5 Haziran 1968 İstanbul doğumlu sanatçı İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunudur. Dormen Tiyatrosu’nda uzun süre oynayan sanatçı bir süre drama öğretmenliği yapmıştır. 48 yaşındaki sanatçı, Çoban Yıldızı dizisinde önce Vizontele, Abdülhamit Düşerken, Beş Şehir, Aşk Tesadüfleri Sever, Sürgün İnek sinema film projelerinde, Bir Demet Tiyatro, Avrupa Yakası, Perili Ev, Yedi Numara, Elveda Rumeli, İbret-i Alem dizileriyle izleyiciyinin sevgisini ve takdirini kazanmıştır.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here