Ana sayfa Dizi Haberleri Çoban Yıldızı Dizisinde Çalan Ala Gözlü Benli Dilber Türküsü İzleyicileri Hüzünlendirdi

Çoban Yıldızı Dizisinde Çalan Ala Gözlü Benli Dilber Türküsü İzleyicileri Hüzünlendirdi

27 Nisan Perşembe akşamı, 9. bölümü ile ekranlara gelen Çoban Yıldızı dizisinde çalan, Ala Gözlü Benli Dilber türküsü izleyicinin hüzünlü anlar yaşamasına neden oldu.

0
PAYLAŞ

Bu sezonun yeni yapımlarından Çoban Yıldızı, her Perşembe akşamı saat 20:00’de, Fox Tv ekranlarında seyircisiyle buluşmaya devam ediyor. Başrollerinde Şükrü Özyıldız ile Selin Şekerci gibi başarılı isimlerin rol aldığı dizi, 27 Nisan Perşembe akşamı yayınlanan 9. bölümü ile seyircisini yine ekran başına topladı. Yayınlandığı gün ve saatte seyircisini ekranlara kilitleyen yapımın 9. bölümünde, Rüveyda köşeye sıkışırken, Zühre ise Seyit’i kurtarmanın yollarını aradı. Zaman zaman duygusal anların yaşandığı 9. bölümde, çalan türkü ise seyircinin de hüzünlü anlar yaşamasına neden oldu.

Ala Gözlü Benli Dilber Türküsü Hüzünlendirdi

Yayınlandığı ilk bölümden itibaren büyük ses getiren yapım, iki aşığın kaçış planını konu alırken, ilk bölümden bu yana dizide kullanılan müzikler de seyirci tarafından büyük ilgi görüyor. Çoban Yıldızı’nın 9. bölümünde Zühre’nin Seyit ile anlarının görüntülendiği sahnede çalan Ala Gözlü Benli Dilber, bu hafta seyirciye duygusal anlar yaşattı. Cem Yıldız’ın seslendirmesiyle ekranlara gelen türkü, seyircinin hüzünlenmesine neden olurken, büyük beğeni topladı.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here