Ana sayfa Dizi Haberleri Çoban Yıldızı Dizisi Erken Final mi Yapacak? Neden izlenmiyor? Bitecek mi?

Çoban Yıldızı Dizisi Erken Final mi Yapacak? Neden izlenmiyor? Bitecek mi?

Selin Şekerci'nin ve Şükrü Özyıldız'ın oynadığı dizi Fox'ta izleyicisiyle buluşuyor.Çoban Yıldızı Dizisi izlenmiyor.Dizi diğer dizilerle yarışamadı.

0
PAYLAŞ

Selin Şekerci ve Şükrü Özyıldız’ın başrolü paylaştığı dizisi yapımcılığını Most Production üstlendi. Yönetmen koltuğunda Gül Oğuz’un bulunduğu, Gülizar Irmak’ın senaristliğini yaptığı izleyiciyi etkileyeceği düşünülen dizinin çekimleri şimdilik Ürgüp,Kapadokya’da yapıldığı ve bir süre daha burda devam edeceği bilinmektedir. 2 ay Kapadokya’da devam edileceği söylenen dizinin daha sonra İstanbul’da çekilmeye devam edileceği söyleniyor.

FOX Tv‘nin yeni dizisi “Çoban Yıldızı” nın hazırlıkları son hızla devam etmekte.Başarılı oyuncuların başrol paylaştığı diziyi başarılı yönetmen Gül Oğuz yapmaktadır.

Dizi Kapadokya’nın gizemli yerlerinde başlayıp zamanla İstanbul’a giden heyecanla izlenecek ve gerilimi oldukça fazla,güçlü bir aşk hikayesi olan Çoban Yıldızı’nın çekimleri başlamıştır.Bu kadar iyi oyuncuların bulunduğu dizi tutacak mı?Seyircisiyle buluşmayı heyecanla bekleyen dizi erken mi bitecek?Tutmuş ve seyirci tarafından sevilen dizilerle yaışabilecek mi? Heyecanla beklenmektedir.

Şükrü Özyıldız’ın yeni imajı ve Selin Şekerci’nin oyunculuğuyla bizleri etkileyeceği düşünülen dizi seyircisiyle buluşacak.Dizinin erken bitebileceği düşünülüyor.

Çoban Yıldızı Dizisi

Şubat 2017 de Fox ekranlarında olacak dizi gerilimi,aşkı ve nefes kesen heyecanlı olaylarıyla seyirciyi büyülemeyi düşünüyor. Yayınladığımız tanıtım videosunda oyuncular ve oynadıkları rollere ait karakterler hakkında bilgiler bulabileceksiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here