Ana sayfa Yerli Diziler Çoban Yıldızı 4. Bölüm Fragmanı 23 Mart Perşembe Özeti Zekkarın Öfkesi

Çoban Yıldızı 4. Bölüm Fragmanı 23 Mart Perşembe Özeti Zekkarın Öfkesi

Selin Şekerci ve Şükrü Özyıldız' ın başrolleri paylaştığı Fox Tv dizisi Çoban Yıldızı 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Perşembe akşamı ekranlarda olacak.

0
PAYLAŞ

Tanıtım fragmanıyla oldukça ilgi çekmeyi başaran ve 4. bölümünü yayınlayacak olan Çoban Yıldızı dizisi nefesleri kesiyor. Yetenekli oyuncularıyla ilgileri üstüne çekmeyi başaran dizi 23 Mart Perşembe akşamı Fox Tv ekranlarında olacak. Selin Şekerci ve Şükrü Özyıldız’ ın oynadığı dizinin yeni bölümünde Zekkar’ ın öfkesi herkesi korkuttu. ​

Alevlerin içinde kalmış olan Zühre’ yi Seyit kurtarmayı başarır. Bu sırada Seyit’ in hayatı pek iyiye gitmemektedir. Ailesi ellerinde olan her şeyi kaybetmiştir. Bu yetmezmiş gibi bir de düşman edinmişlerdir. Karakayalar ailesi düşman olmuştur. Saklanmaya karar veren ailenin bu duruma düşmesinde kendini suçlayan Zühre bu aileden kaçmak ister fakat Seyit bırakmaz. Bu ikili Zekkar’ ın öfkesinden korkmaktadır.
    
Dizi her hafta perşembe günü Fox Tv ekranlarında yayınlanmaktadır. Yeni başlayan dizi 4. bölümüyle sevenleriyle buluşacak. Hem aşk hem de aksiyon yer almaktadır. Yeni bölüm 23 Martta ekranlarda olacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here