Ana sayfa Yerli Diziler Çoban Yıldızı 2. Bölüm Fragmanı 9 Mart Perşembe Özeti Seyit ile Zühre...

Çoban Yıldızı 2. Bölüm Fragmanı 9 Mart Perşembe Özeti Seyit ile Zühre aşkı

İlk bölümü ile ekranlara gelen ve izleyicileri bu sezon kendisine bağlayacak olan Çoban Yıldızı 2. Bölüm fragmanı da ilk bölümün ardından 9 Mart günü yayınlanacak.

0
PAYLAŞ

Fox TV bu sezon bir çok dizinin finalini gerçekleştirerek revizyona gideceğini ortaya koymuştu. Yeni projeleri değerlendiren kanalın bugün yayınlanan yeni dizisi Çoban Yıldızı kanala başarı getirecek gibi görünüyor. 

İlk bölümün yayınlanmasının ardından ekranlara gelen 2. bölüm fragmanında Seyit ve Zühre karakterini daha yakından tanıyacağımız bir ikinci bölümün karşımıza çıkacağını anlıyoruz.

Seyit’in elini kolunu bağlayan entrikalardan sıyrılmak için vereceği mücadele ve Zühre için katlanacağı zorluklar daha şimdiden ilk sinyallerini veriyor.

İlk Bölümde Yaşananlar;

Destansı bir aşk hikayesinin ilk tohumlarının atıldığı birinci bölümde Zühre ve Seyit’i yakından tanımaya başladık.

Zorla evlendirilmekte olan Zühre’yi gören Seyit ona ilk görüşte aşık olmuş ve delikanlı gönlünü Zühre’ye kaptırmıştır ancak Zühre’nin babasına karşı koyabilecek gücü yoktur. Ona sözlü olarak karşı çıkıp ateş püskürse de babasının geleneklere olan bağlılığı onu bu zorunlu evliliğe sürükleyecektir… Ta ki Zühre gelinliğiyle kaçıncaya kadar…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here