Ana sayfa Tv Programları Çılgın Hırsız 3 Film vizyon tarihi konusu ve oyuncu listesi

Çılgın Hırsız 3 Film vizyon tarihi konusu ve oyuncu listesi

Eğlence dolu Çılgın Hırsız serisine bir yenisi daha eklendi. Fragman yayımlandıktan sonra heyecanla beklenen animasyon film için geri sayım başladı. Türkiye'de ne zaman vizyona gireceği merak edilir oldu.

0
PAYLAŞ

Büyük ilgi gören Çılgın Hırsız 3(Despicable Me 3) yakında vizyona giriyor. Illumination Entertainment tarafından üretilen ve Universal Pictures tarafından dağıtılan animasyon film, Türkiye’de de çok seviliyor.

Animasyon severler ve çocukların heyecanla beklediği “Çılgın Hırsız 3”, Gru’nun eski bir çocuk yıldız olan Balthazar Bratt’a karşı yüzleşmesini ve uzun süredir kayıp olan ikiz kardeşi Dru ile karşılaşmasının macerasını anlatmaktadır.

SEVİMLİ MINIONLAR ÇILGIN HIRSIZ 3 İLE VİZYONDA

Fragmanı yayımlandıktan sonra heyecanla beklenen Çılgın Hırsızlar 3, ABD’de 30 Haziran 2017 tarihinde vizyona girecek. Türkiye tarihi bir değişiklik olmadığı taktirde 25 Ağustos 2017 tarihi olarak gözükmektedir. Sevimli minionları uzun zamandır görmeyi bekleyen izleyici kitlesini çok güzel bir maceranın beklediğini söylemeden geçemeyiz.

DİZİ HAKKINDA

Çılgın Hırsız 3, Illumination Entertainment tarafından üretilen ve Universal Pictures tarafından dağıtılan yaklaşmakta olan Amerikan 3D bilgisayar animasyonlu komedi filmidir.

Gösterime giriş tarihi: 15 Haziran 2017 (Singapur)

Yönetmenler: Pierre Coffin, Kyle Balda

Film müziğinin bestecisi: Heitor Pereira

Film dizisi: Despicable Me

Yapım şirketleri: Illumination Entertainment, Universal Stüdyoları

Oyuncular

Steve Carell Gru, Dru

Trey Parker, Balthazar Bratt

Kristen Wiig

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here