Ana sayfa Yerli Diziler Cesur Yürek 20. Bölüm Fragmanı 9 Mart Perşembe Özeti Operasyona devam

Cesur Yürek 20. Bölüm Fragmanı 9 Mart Perşembe Özeti Operasyona devam

Show Tv'nin yeni sezon dizileri arasında yıldızı parlayan 9 Mart Perşembe Cesur Yürek 20. bölüm fragmanında yine nefes kesen sahnelerin ipuçları verildi. Yeni bölümde operasyonda bir üst aşamaya geçiliyor!

0
PAYLAŞ

Yeni sezonun başarılı dizileri arasında yer alan Cesur Yürek’in 19. bölümünün ardından yayınlanan yeni bölüm fragmanında nefes kesen bir çatışma sahnesi ekranlara getirildi. Show Tv’de dizinin hemen ardından yayınlanan tanıtım fragmanında Berrin ve Ömer’in yakınlaşmasına da göz kırpılıyor.

20. bölümde Kirve’nin Tatar Ahmet’e ve Ömer’e kurduğu tuzak işleri karıştıracaktır. Berrin’in aklını karıştıran duyguları, onun Ömer’den şüphelenmesine neden olacak ve Atilla’nın Berrin hakkındaki söylemleri herkesi şaşırtacak.

19. Bölümde;

Ömer için kritik bir karar aşamasına gelinmiştir. Kirve ise akıllara zarar bir plan ile Ömer ve Tatar Ahmet’i şaşkınlığa uğratır. Kirve, önceden yaşanan herşeyi bir bir önüne alarak kendi timini kurmak konusunda kararlıdır. Ömer ve Tatar Ahmet, Kirve’nin karanlık cephesi ile kıyasıya bir çatışmaya girerek oldukça zorlu bir sürece girmişlerdir. Atilla Binbaşı’nın ardından onu takip eden Ömer’in öğreneceği gerçekler onu şok uğratmıştır. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here