Ana sayfa Dizi Haberleri Cesur ve Güzel final mi yapacak? Yapımcıdan açıklama varmı?

Cesur ve Güzel final mi yapacak? Yapımcıdan açıklama varmı?

Başlamadan önce reytingleri sallayacapına inanılan dizi bekleneni gerçekleştiremese de reytin sıralamalarında vasat bir görüntü ile yayına devam etti. Peki final ne zaman.

0
PAYLAŞ

Cesur ve Güzel dizisinin oyuncu kadrosuyla çok büyük bir sükse yaptığını söylemeliyiz. Star TV ekranlarında yayınlanmaya başlanan dizide Kıvanç Tatlıtuğ ile Tuğba Büyüküstün diziyi sırtlayan isimler arasında yer alıyor.

Cesur ve Güzel dizisi final yapacak söylentileri ise son haftalarda açıklanan reytinglerin ışığında gündeme gelmeye başladı. Dizinin yapımcısı tarafından net bir açıklama bulunmuyor. Fakat yinede dizinin sallantıda giden bir çizgisi var.

VATANIM SENSİN’İ GEÇEMEDİ

Öncelikle ilk bölümüyle zirveye oturan ve Vatanım Sensin gibi yapımların arasında Perşembe gününü domine eden dizi çitayı fazlasıyla yükseltti. Şimdilerde ise hızlı bir düşüşle günü 4. Sıralarda kapatmaya oldukça alıştı. Ortak görüşler ise senaryonun bir anda tüm hikâyeyi açık etmesi oldu.

Böylece merak duygusunu tam manasıyla yansıtamayan Cesur ve Güzel dizisi bitiyor mu sorularıyla karşı karşıya kalmaya mahkum oldu. Fakat Kıvanç Tatlıtuğ gibi bir ismi kadrosunda barındıran büyük ölçekli prodüksiyonun 5 Mayıs 2017 Perşembe günüde ekranlara geleceğini belirtelim. Henüz iptal edilmesi ya da erken final gibi bir durum söz konusu değil.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here