Ana sayfa Dizi Haberleri Cesur Ve Güzel Cesur’un Annesi Fügen Öldü mü? Tilbe Saran Diziden...

Cesur Ve Güzel Cesur’un Annesi Fügen Öldü mü? Tilbe Saran Diziden Ayrılacak mı?

Star Tv ekranlarında yayınlanan ve büyük bir heyecanla takip edilen Cesur ve Güzel de yeni gelişmeler var. Fügen öldü mü?

0
PAYLAŞ

Cesur ve Güzel dizisi  yayına gidrdiği günden beri her hafta izleyici kitlesini arttıran bir dizi olma özelliğini kimseye kaptırmadan yoluna devam ediyor. Dizinin bu haftaki bölümünde bir kaıyp yaşanarak, izleyiciyi şok etmişti. Şimdi ise Cesur’un annesi Fügen öldü mü_ sorusu dizinin hayranlarını meşgul ediyor.

Dizide  Cesur’un yaşlı ve hasta annesi Fügen öldü. Tahsin Korludağ ve emniyet müdürünün yeni savcının bilgisyarına kurduğu casusu programı ortaya çıkar. 

 Cesur’un annesi Fügen gezmeye çıktığı sırada kaçırılır. Cesur, annesinin kaçırılıdığını öğrenince şok olur. Ancak Fügen talihsiz bir kaza sonucu hayatını kaybetti. 

Tilbe Saran Kimdir

20 mayıs 1961 İstanbul doğumlu. Nephan saran, İsmail Hakkı saran çiftinin kızı olarak dünyay geldi. İstanbul Üniversitesi sanat tarihi bölümü ve İstanbul Belediye Konservatuvarı tiyatro bölümünden mezun oldu. Çeşitli tiyatrolar ve sinemalarda önemli roller aldı.
 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here