Ana sayfa Yerli Diziler Cesur ve Güzel 19. Bölüm Fragmanı 23 Mart Perşembe Özeti Tahsin çıkmaza...

Cesur ve Güzel 19. Bölüm Fragmanı 23 Mart Perşembe Özeti Tahsin çıkmaza giriyor

Sevilen dizinin 18. bölümünde yaşanan olaylar izleyicilerini bir hayli meraklandırdı.Cesur ve Güzel 23 Mart fragmanı nda neler yaşacanağı merak konusu.

0
PAYLAŞ

Başrollerini Kıvanç Tatlıtğ,Tuba Büyüküstün,Tamer Levent,Erkan Avcı,Serkan Altunorak ve Sezin Akbaşoğulları’nın paylaştığı Cesur Ve Güzel dizisinde olaylar durulmuyor. 18. Bölümde aradığı Cevaplara çok yaklaşan Cesur beklenmedik bir olaylarla karşılaştı.

Cesur sonunda Sühanla bir araya gelmişken Sühan’ın son sözlerini Cesur’un gözlerine bakarak söyledi.Sühan Cesur’a söylediği sözlerle Cesur’u aradığı şeylere bir adım daha yaklaştırdı.Cesur aşkından vazgeçmeyeceğini bir kez daha kanıtladı.

Hülya’nın aniden ortaya çıkması Cahideyi sinirlendirdi. Bir şeyler gizlediğini düşündüğü Hülya’nın ne oyunlar oynayacağını ilerleyen bölümlerde öğreneceğiz.

Sevilen dizinin son bölümünde yaşanan heyecanlı olayların devamında ne olacağı izleyicilerini meraklandırdı. Cesur ve Güzel 23 Mart fragmanı daha yayınlanmadı. Ama olayların durulmayacağını ve entikaların devam edeceği aşikar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here