Ana sayfa Yerli Diziler Cesur ve Güzel 17. Bölüm Fragmanı 9 Mart Perşembe Özeti Tahsin çıkmaza...

Cesur ve Güzel 17. Bölüm Fragmanı 9 Mart Perşembe Özeti Tahsin çıkmaza giriyor

Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ve güzeller güzeli Tuğba Büyüküstün'ün başrollerini paylaştığı Cesur ve Güzel 17. Bölüm fragmanı yeni bölüm hakkında önemli ipuçları veriyor.

0
PAYLAŞ

Star TV ekranlarının yeni sezondaki en başarılı çalışmaları arasında yer alan ve yıldızlar geçidi olan dizisi Cesur ve Güzel’de sular durmak bilmiyor. 16. bölümü ile ekranlara gelen dizinin yeni bölümü yine akıllardan çıkmayacak.

Cesur’un babasının katili için yapmakta olduğu araştırmalara, Rıza’dan kritik destekler gelmekteydi. 

Tahsin ise bu defa Cesur’un karşısında adeta kapana kısılmış bir civciv gibidir. Cesur’un öfkesi onu hata yapmaya zorlar. Fakat Süha ile artık tüm buzlar erimiştir. 

Korludağ silahlı kişiler tarafından rehin alınmıştı bu bölümde bu durumdan kurtularak, intikam almaya kalkacak. Cesur tahsine an be an yaklaşmaya devam eder. Tahsin bir türlü ölmek bilmez.

Geçtiğimiz Bölümde;

Cesur acı gerçeklerle bir bir hayal kırıklıklarına uğrarken artık öfkesi tavan yapmıştır. Rıza’nın gizli yardımları ile babasını yıllar önce öldüren kişiye yani Tahsin’e artık daha yakındır. Tahsin’in yakasına yapışmak için hazırlık yapan Cesur’un tüm planlarından haberdar olan Korludağ aslında onu büyük bir planın parçası olarak kullanmaktadır. Tahsin’in ortadan kaldırılması onun işine gelmektedir ancak planları suya düşecektir. Sühan’ın ise kalbi kırıktır ve Cesur için endişe etmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here