Ana sayfa Dizi Haberleri Can Feda Dizisi Oyuncuları Hangi Ünlü Kimi Canlandırıyor Oyuncuları Kimler

Can Feda Dizisi Oyuncuları Hangi Ünlü Kimi Canlandırıyor Oyuncuları Kimler

Yakın zamanda ekranlarımıza gelecek olan Can Feda Dizisi, oyuncu kadrosu ve askeri bir dizi olması sebebiyle şimdiden merak uyandırmaya başladı.

0
PAYLAŞ

Askeri ve polisiye konular her zaman dikkatleri üzerine çekmeyi başardığından, Can Feda Dizisi de bu kulvarda adından söz ettirmeye başlayacak gibi. Özel kuvvetleri konu alacağı söylenen dizi yakın zamanda Star TV ekranlarında olacak.

Can Feda Dizisi’nin son dönemde adından sıkça bahsettiren bir oyuncu kadrosuna sahip olduğunu söylesek hiç yanlış olmaz. Yeni vizyonda olan filmi ile çok eleştiri ve bir o kadar da beğeni Alan Tolga Sarıtaş ilk dikkati çeken isim. Aynı zamanda aynı dizide yer alacak olan Burak Sevinç, Eren Vurdem ve Survivor ile adını duyuran, ciddi bir hayran kitlesi oluşan Çağan Atakan Arslan bu proje ile ekranlarımızda yer alacak. 

Dizi özel kuvvetleri yani bordo bereli askerleri konu alacağı bir hikayeye sahip. Dizinin yapımcısı Tim’s-Bi, yönetmeni de Yağız Alp Akaydın. Dizinin senaryosunu usta isim Ethem Özışık kaleme alıyor.

Kod Adı: Can Feda olarak adlandırılan dizinin yakın zamanda bir fragmanının yayınlanması beklenmekte. Bu yıl Nisan ayında ekranlarımızda olacak dizinin tüm detayları yakında paylaşılacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here