Ana sayfa Dizi Haberleri Can Feda Dizisi Nerede Çekiliyor? Dizi Seti Yeri

Can Feda Dizisi Nerede Çekiliyor? Dizi Seti Yeri

Star Tv'nin yeni dizisi Can Feda Dizisi Nerede Çekiliyor seyirci tarafından merak ediliyor. Dizi başrolleriyle dikkat çekmeyi başardı.

0
PAYLAŞ

Sevilen yakışıklı oyuncu Tolga Sarıtaş’ın başrolünde bulunduğu Can Feda dizisi başlıyor. Star Tv ekranlarına gelecek olan dizinin dikkat çeken isimlerinden biri de Survivor yarışmasında birinci olan Avatar Atakan oldu.

Dizi kadrosunda bulunan bu iki isim şimdiden diziye olan ilgiyi arttırmayı başardı. Dizinin ilk bölümlerinin Balıkesir’de çekildiği biliniyor fakat daha sonra seti nereye taşıyacakları belli değil. Dizinin gidişatına göre yine Güneydoğu anadolu bölgesinde bir yerlerde çekleceği söylenen dizi saha sonra İstanbul’a taşınabilir.

Star Tv de yayınlanacak olan dizi de Tolga Sarıtaş ve Avatar Atakan bulunmaktadır. Bu iki sevilen oyuncunun oynadığı dizi de Türkiye gerçekleri anlatılacak. Türkiye’nin bordo berelilerini konu alan dizide bordo berelilerin neler yaşadıklarını ve ailelerinin neler çektiği anlatılacak. Konusu ile derinden etki yaratacağa benzeyen dizi Star Tv ekranlarında olacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here