Ana sayfa Dizi Haberleri Çalınmış Hayatlar Dizisi Oyuncu Kadrosu – Hangi Ünlü Kimi Canlandırıyor? Oyuncuları Kimler?

Çalınmış Hayatlar Dizisi Oyuncu Kadrosu – Hangi Ünlü Kimi Canlandırıyor? Oyuncuları Kimler?

Blu TV'den izlenme rekorları kıracak bir dizi projesi! Çalınmış Hayatlar adlı dizi Blu Tv'de yayınlanacak. Hangi ünlünün hangi karakteri canlandıracağı ise oyuncu kadrosu ile belli oldu.

0
PAYLAŞ

Son dönemlerde popülerliğinin ülkemizde de arttıran uluslararası online dizi izleme platformu Netflix’in ardından Türk rakipler de sahaya çıktı. Blu Tv bu anlamda ilk Türk online dizi platformu olma niteliği taşıyor.

İlk olmasının yanı sıra kendi bünyesinde yayına sunduğu diziler ile degündemde adından bolca söz ettiriyor. BluTV’nin yeni dizi projesi Çalınmış Hayatlar ise tanıtımı ile büyük ilgi uyandırdı.

DİZİDE HANGİ OYUNCULAR YER ALACAK

Dizi konusu itibariyle Türkiye’de büyük yankı uyandıran 3 kadın cinayeti ele alınacak. 3 bölümlük dizinin birer bölümünde yer almak üzere Münevver Karabulut, Sarai Sierra ve Özgecan Aslan cinayetleri işlenecek.

Dizide yeni oyuncular Onuryay Evrentan, Özge Özkaplan ve Cansu Diktaş gibi ekranlarda yeni boy gösterecek oyuncular yer alacak. Hangi oyuncunun hangi karakteri canlandıracağını ise dizinin yayın hayatına başlaması ile öğreneceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here