Ana sayfa Dizi Haberleri Burcu Biricik’in Yeni Sezon Projesi Çağatay Ulusoy İle Partner mi Olacak? Dizi...

Burcu Biricik’in Yeni Sezon Projesi Çağatay Ulusoy İle Partner mi Olacak? Dizi Ne Zaman Başlıyor

Kendisine gelen teklifleri geri çeviren Burcu Biricik'in yeni sezon projesinin ne olduğu merak edilmektedir. Merak edilen projenin detaylarını haberimizin içeriğinde bulabilirsiniz.

0
PAYLAŞ

Ekranların sevilen güzel ve yetenekli oyuncusu Burcu Biricik, 2016 yılında Kanal D’de başlayan Hayat Şarkısı dizisinde rol almıştır. Uzun zamandır kendisine yapılan teklifleri geri çeviren Burcu Biricik’in yeni sezon projesi sonunda belli olmuştur.

Geçen sezon ekranların vazgeçilmez dizisi olan İçerde dizisinin başrol oyuncusu Çağatay Ulusoy, yen projesi ile ekran karşısına çıkmayı planlamaktadır. Yakışıklılığı ve yetenekleriyle izleyicilerin oldukça beğendiği Çağatay Ulusoy, Netflix’in çekeceği ilk Türk dizisinde başrol oynamayı planlamaktadır. 

Netflix’in çekeceği ilk Türk dizisi için 4 aydır Çağatay Ulusoy’a partner aranmaktadır. Sonunda Çağatay Ulusoy’a partner olarak Burcu Biricik’in oynaması kararlaştırılmıştır. Burcu Biricik ve Çağatay Ulusoy ikilisini ekranlarda iki sevgili olarak göreceğiz. Dizinin başlaması için gereken anlaşmalar sağlanmıştır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here