Ana sayfa Tv Programları Boxun Yıldızları Reyting Sonuçları, Ne Kadar İzlendi? Başarılı Oldu mu?

Boxun Yıldızları Reyting Sonuçları, Ne Kadar İzlendi? Başarılı Oldu mu?

Program avcısı olarak bilinen Acun Ilıcalı yeni programı Boxen Yıldızları ile reytingleri alt üst etti. İlk bölümü yayınlanan yarışma izleyicilerden tam not aldı.

0
PAYLAŞ

Acun Ilıcalı’nın kanalı TV 8 yeni yarışma programı ile izleyicilerin dikkatini çekti. Acun Türkiye yayın hayatına getirmiş olduğu yarışmalarla her zaman Türk izleyicisinin beğenisini toplamıştır. TV 8’i almasıyla kendi kanalında kendi getirdiği Türk izleyicisinin dikkatini çeken ve reyting rekorları kıran yarışmaları topladı. 

Suvivor, Var mısın Yok musu, O Ses Türkiye şimdi de Boxun Yıldızları ile çıkış yapan TV 8 kanalı Acu Ilıcalı’nın imzasını taşıyor.

TV8 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Boxen Yıldızları’nda birçok ünlü yarışıyor. Kızlar kendi arasında erkekler kendi arasında ringte kapışıyor. İlk bölümü yayınlanan yarışma reytingleri altüst etti. İlg gün beğenilen programda yıldızlar elenene kadar yarışma finalisti belli olana kadar devam edecek.

23-29 Ekim arası reyting yüzdelerine bakıldığında TV 8 ekranlarında yayınlanan Boxun Yıldızları yarışma programı 1,76 milyon kişi tarafından seyredilerek reyting listelerine girmiştir. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here