Ana sayfa Film Fragmanları Bordo Bereliler Suriye Filmi Fragmanı izle – Film vizyon tarihi ve oyuncu...

Bordo Bereliler Suriye Filmi Fragmanı izle – Film vizyon tarihi ve oyuncu listesi

Ülkemizde yapımı gerçekleştirilen bir çok yakın tarihi ele alan filmin ardından şimdi de Bordo Bereliler Suriye filmi vizyona girmeye hazırlanıyor. Filmin vizyon tarihi ve oyuncu kadrosu da resmi olarak ilan edildi.

0
PAYLAŞ

Daha önce Kurtlar Vadisi dizisinin beyazperde uyarlaması olarak karşımıza çıkan ve Irak-Amerika ilişkilerini ele alan film büyük gişe başarısı elde etmişti. Bu projenin ardından yakın siyasal tarihi ele alan kurgusal filmlerin yapımı ağırlık kazandı. Suriye’nin son dönemde yaşadığı iç karışıklıkları ve Türkiye’yi etkileyen boyutları ise sıradaki proje olarak gündeme geldi.

Bordo Bereliler Suriye 

İsminden anlaşılacağı üzere Türk askeri timi Bordo Berelilerin, Suriye iç çatışması ve sınır operasyonlarını anlatan film 7 Nisan’da vizyona giriyor. Başrollerinde Cenk Ertan, Sedat Mert, Arda Esen gibi başarılı oyuncuların yer aldığı film 2015 Eylül ayında, Hakkari’de şehit edilen 16 askerin canına kıyan PKK’lıların ele geçirilmesi için bölgeye sevk edilen bordo berelilerin hikayesini anlatıyor. Suriye sınırına kadar uzanan operasyonda Çöl İmamı adlı ele başı ise FETÖ ile bağlantıyı ortaya koyan tehlikeli sembollerden birisi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here